Ana Sayfa
  

 

E-mail
 

 

Hoşgeldiniz bugün,

  Kurumsal Ürün Grupları Üretim Pratik Bilgiler Referanslar Haberler Multimedya Foto Galeri İletişim  

Kurumsal

AKTEKİN AVİZE® 1980 yılından bu güne siz değerli müşterilerinin aydınlatma konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Üretim yelpazesinde cami avizeleri, otel ve konferans salonu aydınlatmaları başta olmak üzere modern ve estetik modelleriyle ev avizeleri üretimi yapmaktadır.
 
AKTEKİN AVİZE® Standart üretimlerinin yanı sıra istek ve arzulara göre proje çalışması yaparak, özel tasarımlara da imzasını atmaktadır.
 
Kurulduğu günden bu güne sürekli değişimin ve yeniliklerin öncüsü  olan  Aktekin Avize® deneyimli personeli ile üretimlerini çok titiz bir çalışma ve kaliteli bir işçilik ile üretmekte, alınan siparişlerin teslimatını tam gününde yapmaya özellikle özen göstermektedir.
 
Kalite çıtasını daima üst düzeyde tutan Aktekin Avize ® üretimlerini 1.sınıf paslanmaz pirinç malzeme ve 1.sınıf kurşunlu kristaller kullanarak imal etmekte ve bu nedenle avize sektörünün başlıca sorunlarından olan avize kasasının kararması ve genellikle kullanılan kristallerin kurşunlu kristaller olmadığından dolayı zamanla matlaşması sorununun önüne geçmiştir.
 
Üretim Kapasitesini ve makine parkını her geçen gün artıran ve yenileyen Aktekin Avize® müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.Tecrübe ve kalitemizi yakından yaşamak isterseniz size yardımcı olmaya hazırız.
 
Müşterilerimizin Memnuniyetini Görmek Bizim İçin En Büyük Başarıdır.
                                                                                                  Saygılarımızla...

 

AKTEKİN AVİZE © 2008
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz
E-mail: info@aktekinavize.com
Yapım: Capitol Medya